Sicariolar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

admin

Administrator
Yetkili üye
Eyl 8, 2018
17
0
1
#1
Sicarios'umdan biri kayboldu. Neden?

Sicariosunuz için daha fazla yetenek kazanmak için, çok değerli olmayan diğer sicarios'ları kullanabilirsiniz - yıldızlarını kullanmak ve yeni bir yetenek almak için onları birleştirin!

Ancak, bir diğeri için yetenek kazanmak için bir sicario'yu kullandıktan sonra, onu envanterinizde görmeyeceksiniz.

Bir sicario'ya atayabileceğiniz maksimum yetenek sayısı ikidir (bu nedenle sicario'larınız toplamda üçten fazla yeteneğe sahip olmayabilir).

Yetenekleri ararken oyunu yanlışlıkla kapatırsanız panik yapmayın! Durduğunuz yerden arama yapmaya devam edebilirsiniz.


Niçin Sicariolara ihtiyacım var? Onları nereden alabilirim?

Sicariolar, oyundaki eğlencenin harika bir parçasıdır! Bazıları doğuştan liderlerdir ve saldırılarınız sırasında ekiplerinizi daha güçlü kılarlar, diğerleri üssünde kalmayı ve onu düşmanlardan korumayı tercih ederler. En nadir olanlar kartellerine sadıktır ve savaş sırasında yerleşkelerini koruyarak ölür.

Daha fazla sicario alarak imparatorluğunuzu kurmak için sözleşmeler toplayabilir veya sandıkları satın alabilirsiniz. Sicarioların seviye ve yeteneklerini artırın ve bütün dünyada adınız terör saldırganı olarak kalsın.Sicario'larımı nasıl geliştirebilirim?

Deneyim

Bir Sicario'nun Deneyimi, seviyesinin büyümesini etkiler. Sicario'nun seviyesi ne kadar yüksekse, istatistikleri o kadar yüksek. En değerli savaşçılarınızı gelişmesi için Plata ve diğer Sicario'ları kullanın.Bir Sicario'yu diğerine deneyim kazandırması için başka biriyle birleştirirseniz, İLKİ KAYIP OLACAK!

Onları kurtarmak için değerli Sicario'ları kilitleyin! Bir Sicario'nun bilgi penceresine gidin ve Sicario'nun resminin sol üst köşesinde gördüğünüz kilit üzerine dokunun.

Rütbe

Sicario'nun Sıralaması (yıldızlarla işaretlenmiş) ne kadar yüksekse, yetenekleri, hasarı ve sağlığı o kadar iyidir. Bir Sicario’nun rütbesini artırmak için Gear'ı kullanın.
Siyah Market'teki Güç ve Sadakat puanlarınızı Workshop'ta Gear veya Gear üretmek için harcayın.

Uzmanlık

Sicario'nuzu yükselttiğinizde, Uzmanlık Kartları alırsınız. En güçlü Sicario'nuzun uzmanlık düzeyini yükseltmek için Uzmanlık Kartlarını kullanın. Bu daha fazla beceri yuvası açacak ve onları daha da iyi hale getirecek!

Beceri

Her Beceri üç gruptan birine ait olacak ve Sicario'nuza uyan bir yetenek verecektir:
1. Saldırı (bir sicario tarafından verilen hasarı artırır)
2. Savunma (bir sicario'nun hayatta kalma olasılığını arttırır)
3. Silahsızlanma (diğer birimlerin bir sicario'ya saldırmasını engeller)

Ayrıca, bir Sicario'ya temel bonuslar veren herhangi bir yuvaya evrensel yetenekler de ekleyebilirsiniz.

Bir beceri eklerken, Sicario'nuzun alabileceği yeteneğin gücü bu beceri seviyesine bağlıdır. Beceri seviyesini Beceri simgesinin altında görebilirsiniz.
Üssümü savunmak için sicario'lar nasıl atayabilirim? Kaç tane olabilir?

Üssünüzü savunmak için sicario'lardan birini göndermek için ana ekranınızdaki özel silah işaretine dokunarak sicario listenizi açın ve ardından en güçlü savunma sicario'su olan kartın üzerine dokunun ve bu kadar!

Seviyesine bağlı olarak, oyuncuların üslerini savunmak için en fazla 4 sicario kullanmaları mümkündür.

Ancak, bu hepsi değil! Bolster Defense araştırmasını tamamlarsanız, bir kartele katılabilir ve üssünüzde 6 sicario kullanabilirsiniz!


Savunma bonusu nedir? Nereden alabilirim?

Üssünüzü veya kartel tabanınızı korumak için sicario'ları kullandığınız anda, bir savunma sağlık bonusu alacaklar.