Promosyon Teklifleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

admin

Administrator
Yetkili üye
Eyl 8, 2018
17
0
1
#1
Hesabımda zaman zaman aldığım teklifleri nasıl etkileyebilirim?

Teklifler, her bir hesap için ayrı ayrı ve otomatik olarak oluşturulur. Bu nedenle, buradaki tek yolunuz, çok ihtiyacınız olan yada çok fazla istediğiniz bir şeyi içeren bir teklifin çıkmasını beklemektir.


Promosyon Teklifleri

Teklif dönemi boyunca, promosyon teklifleri, oyundaki bazı şeyleri özel fiyatlar ile indirimli hale getirir. Teklifler sınırlıdır ve 1 ila 72 saat arasında sürüyor.

Promosyon teklifleri sırasında size aşağıdakiler önerilebilir:
Sicarios

Plata
Teçhizat
Sandıklar
Aktif teklifler ve zamanları hakkındaki bilgiler, oyun alanının üst kısmında, Kalkan altında yeralmaktadır.
Yeni teklifler, bir öncekinin bitiminden 8 saat sonra başlar.Film Gecesi

Yüzen bir film gemisi bazen üssünüzün iskelesine girecektir! Özel sponsor videoları izleyerek ücretsiz altın kazanabilirsiniz.
Sponsorların videoları her oyuncu için her zaman mevcut olmayabilir. Gemi sadece sponsor müsait olduğunda görünecektir.


Teklif Duvarı nedir (Oyun içi mağazada Ücretsiz Altın bölümü)?

Teklif Duvarı, oyunda Altın kazanabileceğiniz yollardan biridir. Uygulamaları indirin ve görevleri tamamlayın. Böylece oyundaki bazi şeyleri hızlandırmak, harika Sicarios ve binaların kilidini açmak ve daha da fazlasını yapmak için kullanabileceğiniz altınlar kazanacaksınız. Ödülünüzü hemen almazsanız endişelenmeyin.
Bu ödüllerin teklifin sonunda doğrulanması biraz zaman alabilir. Bekleme süresi bitene kadar bekleyiniz ve ödülünüzü henüz almadıysanız, işleminizin yanında görünecek olan Rapor düğmesini kullanarak destek ekibiyle iletişime geçin.

IOS sürüm 9'u kullanırsanız, reklam engelleyicileri ödülünüzü almanızı engelleyebilir, bu yüzden lütfen bunları kapatın!