Narcos :Kartel Savaşların Oyunon Türkçe Dilinde Hemen Oyna

DonPablo

Administrator
Yetkili üye
Eki 22, 2018
10
0
1
#1
MedrickFZE, nihayet Narcos: Kartel Savaşlarının MENA bölgesinde hem Arapça hem de Türkçe olarak yayınlandığını duyurmaktan gurur duyar. Kanlı bir kartel savaşına hazırlan! Narcos: Kartel Savaşları, Netflix'in Orijinal TV Dizisi "Narcos" a dayanan en iyi Strateji Oyunlarından biridir.

MedrickFZE, MENA bölgesindeki Narcos: Kartel Savaşların yerel versiyonunu yayınlamak için FTX Games ile işbirliği yapmıştır ve MENA kullanıcılarının Arap ve Türk mağazalarından oyunu alıp istedikleri dilde oynamalarının zamanı gelmiştir.

Bundan sonra Narcos Türkçe ve Arapça topluluğu ve sosyal medyada Narcos oyunu ve özellikle oyunun yerelleştirilmiş sürümü hakkında son duyuruları ve haberleri alabilirsiniz.

Şimdi Narcos: Kartel Savaşları tamamen Arapça ve Türkçeye yerelleştirilmiştir ve böylece siz strateji tutkunları, Yeraltı ticaretine dayanan bir nefes kesici savaşın tadını çıkarabilirsiniz! İmparatorluğunu Para, Güç ve Sadakat üzerine yap! Sicariolarını düşman üssünün kalbine gönder ve rakiplerinden daha fazla ürün yap. Onlara gerçek kralın kim olduğunu gösterme zamanı!

Oyunla ilgili bazı güzel makaleleri okuyup son etkinliklerle ilgili ayrıntıları öğrenebilirsin ve böylece bu etkinliklere katılabilirsin.

Oyunu aşağıdaki bağlantılardan AppStore ve Google Play’den indirebilirsiniz:

ŞİMDİ ÜCRETSİZ OYNA :

1540216411352.png


1540216488571.pngNeyi bekliyorsun? #PlayNarcosTurkish

(fb-p-post)street-fight_1200_630_PicturePost_Tr.jpg
 
Moderatör tarafından son düzenlenenler: