Kartel Savaşları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

admin

Administrator
Yetkili üye
Eyl 8, 2018
17
0
1
#1
Karteller hakkında neler bilmeliyim?

Karteller

Bir kartele katılmak için Malikane'leriniz seviye 5 veya üstü olmalı ve Kartel Portu geri yüklenmelidir. Sonra bir kartele katılabilir veya kendi kartelinizi kurabilirsiniz.

Kartel Üyeleri

Bir kartelin en fazla 50 üyesi olabilir.

Tüm üyeler kartel sohbete erişebilir, kartel bankasına hammadde bağlayabilir, inşaat yapımını hızlandırabilir veya Capos klübünde araştırmaları hızlandırabilir ve rakiplere saldırabilir, ayrıca kartel üyesi yerleşkeyi korumak için sicario'lar atayabilir.

Kartelinizin Capo'su bir kartele kabul edilmek için koşulları belirler, kartel hesabını ve takım üyelerini yönetir, bileşikteki nesneleri kurar ve genişletir, kartel bileşiği koruyan sicario'ları atar ve çıkarır, savaşları ilan eder ve Capos klübünde araştırmaları başlatır. Sağ Eller onun en yakın müttefikleridir ve aynı şeyi yapabilir. Bir kartelin sadece bir Capos klübü olabilir.

Teğmenlerin daha az yetkileri vardır, ancak kartel hesabını ve takım üyelerini (diğer teğmenler hariç) yönetebilir, sitede nesneler inşa edebilir ve genişletebilir, bileşeni korumak ve Capos klübünde araştırma yapmayı başlatmak için bir Sicario atar. Bir kartelin beşe kadar Teğmeni olabilir.

Şahinler kartel tabanını korumak için 1 Sicario atayabilir. Bir kartelin 10'a kadar Şahini olabilir.

Askerler, kartel üyelerinin olağan haklarına sahiptir.

Bileşik

Bileşik, kartel merkezinin bulunduğu alandır. Bir savaşa başlamak için bir Bileşik kurmak gerekir.

Aşağıdaki binalar arsalarda yer almaktadır:

 Kartel Malikanesi kartelin enerji puanlarını belirler ve yeni binaların inşasını sağlar. Kartel Malikane'lerl yok edilirse, Bileşen imha edilir.

 Silahlar, Bileşikleri savunmak için kullanılır.

 Cephane Fabrikası, her 4 saatte belli miktarda mühimmat üretiyor ve arsadaki binaları inşa etmek ve yükseltmek için gereklidir. Verimliliğini artırmak için Fabrika'yı yükseltin.


 Capos Kulübü, tüm kartel üyelerine yönelik uzantı ve faydaların kilidini açmak için araştırmalar yürütmektedir. En iyi araştırmaya erişmek için Capos klübünü genişletin.

 Depolar, arsadaki binaları yükseltmek için gerekenleri korur.

Kartel Bank

Kartel üyeleri, Bileşeni geliştirmek için bağış yapabilirler. Düzenli bağışlar için ödüller bulunmaktadır. Bir üye kartelden ayrıldığında, kullanılmayan tüm bağışları alır.Arkadaşımı / yeni üyeleri kartelime nasıl davet edebilirim?

Oyunun mevcut sürümünde kullanıcılar kartele katılmak için davetiye gönderemezler.
Arkadaşlarınızın kartelinize katılmasını isterseniz, onlarla iletişime geçip kartelinin adını
bilmelerini sağlamalısınız. Böylece arkadaşlarınız kartelinizi oyunda bulabilir ve ona katılabilirler.
Ayrıca, yeni üyeler edinmek için, https://www.ftxgames.com/forums/forums/cartelrecruitment/
adresindeki forumdaki muhabir bölümüne gidebilirsiniz.Kartelimizin bölgesini nasıl değiştirebiliriz?

Kartel bölgesi, Capo'nun cihaz bölgesine bağlıdır.

Kartelinizin bölgesini değiştirmenin en hızlı yolu:

1. Güvenilir herhangi bir oyuncuyu kartelinizin Capo'su yapın.
2. Capo'nun cihaz bölgesini kontrol edin ve istediğiniz yere değiştirin.
3. Capo'nun başlığını orijinal Capo'ya dönüştürün.Kartelimin adını değiştirebilir miyim?

Maalesef oyunda böyle bir imkan yoktur, bu yüzden kartelin ismini dikkatli seç!


Kartel savaşı boyunca neler oluyor?

Savaşlara yalnızca Bileşiği olan karteller katılabilir. Savaşlara katılan oyuncular, kartel gelişimi için gerekli olan cephane ve nüfuz gibi değerli ödüller kazanabilirler.

Yerleşke üzerinde binalar inşa etmek ve geliştirmek için cephane gereklidir.

Capos klübünde araştırma yapmak için nüfuz gereklidir.

Savaş fazları

Her savaş iki gün sürer:

 Birinci gün. keşif çalışmaları yapın ve NPC üslerine saldırın ki yeterli malzemeler alarak 2 . Gün boyunca daha fazla saldırı gerçekleştirebilmek için strike Emirleri hazırlayabilin.
Yeterince malzeme almazsanız endişelenmeyin, her zaman siz ve kartel üyeleriniz altın kullanarak daha fazla saldırı hakkı alabilirsiniz.

 İkinci gün. Gerçek savaşın başladığı zamandır. Bu gün boyunca siz ve kartel üyeleriniz rakibin kartel üyelerin üslerine saldırmalısınız.

Ayrıca, düşman kartelin Bileşiğini yok etmek için saldırıya geçebilirsiniz. Düşman yerleşkesine ne zaman saldırdığınızın bir önemi yoktur, kartel üyelerinizin her biri, Bileşiğe verdikleri zararın yüzdesine bağlı olarak daha fazla ödül alacaklardır.

Rakiplerinizi seçmek için dikkatli olun, birisinin üssüne ilk kez baskın yaptığınızda maksimum puan alınabilir! Savaş sırasında üssünüze en fazla 3 kere basılabilecektir.Devam eden kartel savaşına neden katılamıyorum?

Kartel savaşına katılabilmeniz için aşağıdaki şartların yerine getirilmesi gerekir:

1. Kartel Seçenekler menüsüne gidin ve katılım durumunuzun AÇIK olup olmadığını kontrol edin.
2. Puanınızı kontrol edin: Savaşta rakibin üye sayısı sizin kartelinizdeki üye sayısından daha az ise, en düşük puana sahip olan üyeler savaştan hariç tutulurlar.

Dikkat! Bir savaş veya savaş arama sırasında katılım durumunuzu değiştirirseniz, bu değişiklik şu andaki savaş için değil, sadece bir sonraki savaş için geçerli olacaktır!Kartel savaşını nasıl başlatabilirim?

Kartel savaşlarına katılabilmeniz için kartelinizin, Kartel Seçenekleri menüsünde, Kartel Savaşları onay kutusunun işaretli olan ve savaşa katılan en az 10 üyeye sahip olması gerekir.
Bundan sonra Capo ya da Sağ Eller'den biri savaş aramasına başlayabilecektir.
Savaşın bitmesinden 8 dakika önce neden bir saldırı başlatamıyorum?

Saldırı için belli bir süre belirlenmiştir. Oyuncularımızın bunu tam anlamıyla kullanabilmeleri için bir savaşın bitmesine 8 dakika veya daha kısa bir süre kalmışsa, bir saldırının başlatılması mümkün değildir.Oynamayan bir Capo'yu nasıl değiştirebiliriz?

Ne yazık ki, şu anda bu durum eğer sadece Capo'yla iletişim kurabiliyorsanız ve ondan başka sorumlusu ve saygılı bir üyeyi lider olarak seçmesini isterseniz çözülebilir. Diğer kartel üyelerinin bir darbeyi organize etmek ve iktidarı ele geçirmek istediği durumlar olabileceğinden, koşullar ne olursa olsun Capo'yu değiştiremezsiniz. ”


Savaş ya da savaş aramaları sırasında kartelden çıktıysam ne kadar asker kaçağı olarak kalacağım?

Kartelinizi savaş veya savaş aramaları sırasında terk ederseniz, siz bir asker kaçağı olarak değerlendirileceksiniz. Ceza olarak, postanızı terkettikten sonraki 48 saat içinde başka bir kartele giremezsiniz.


Savaş rakiplerim nasıl seçilmiştir?

Kartel kuvvetlerinizi ve rakiplerinizi dengelemek için, katılımcıların geometrik düzeylerinin ve kartel puanının dikkate alındığı özel bir formül kullanılır. Kartelinizin parametrelerine en çok benzeyen rakibi alırsınız.Görev Emirleri nedir?

İkinci günde ek saldırılar yapabilmek için birinci günde üslere saldırınız ve böylece görev emirlerini hazırlamak için malzemeler toplayınız.

Kartel savaşlarında ek saldırılar kazanmak için Atölyede görev emirleri hazırlayınız. Bir oyuncu bir kartel savaşında en fazla üç saldırı yapabilir.


Kartelimizin savaş ödülü nasıl belirleniyor?

Bir savaşı bitirdikten sonra kartelinizin alabileceği Cephane ve Etki miktarı, kartel üyelerinizin gerçekleştirdiği genel saldırı sayısına bağlıdır.

Eğer kartel bir savaşı kazanırsa, aynı zamanda mağlup edilen düşmanın yerleşke seviyesine bağlı olarak ek miktarda cephane ve etki alır.