Küresel Harita Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

admin

Administrator
Yetkili üye
Eyl 8, 2018
17
0
1
#1
Küresel Harita Nedir?

Global harita size ve rakiplerinize ait alanları gösterir. Bu alanlarda Düşman Karakolları, Bazlar ve Kaynak Merkezleri bulunmaktadır. Haritada keşfedilmiş alanlar gibi keşfedilmemiş alanlar da var. Keşfedilen bölgeler içinde Düşman Üslerine saldırabilirsiniz. Küresel haritanızda gelişmek ve daha fazla rakip elde etmek için keşfedilmemiş alanları açmanız gerekir. Haritalarınızı ücretsiz olarak çizemeyecekseniz. Bunun için biraz para harcamalısınız! ”


Küresel Harita üzerinde rakiplerimi bulmak için hangi parametreler göz önünde bulundurulur?

Mevcut çöpçatanlık sistemi seviye ve puanınızı dikkate alır. Rakiplerinizi - diğer oyuncuları - +/- 0-3 seviyelerinde alırsınız. Haritanızda daha yüksek bir seviyeye sahip bir oyuncu görme ihtimali, derecenize bağlıdır! "


Haritamda neden daha fazla bölge açamıyorum?

Bir oyuncu yeni bir bölge açtığı zaman, daha fazla bitişik bölgeler açılabilir hale gelir. Fırsatlarınızı artırmak için daha fazla alan açın! "


Kaynakları korumak için birisi 7/24 çevrimiçi olabilir mi?

Çevrimiçi ortamda hiç kimse oyunculara saldıramayacağı için, bazı akıllı kullanıcılar kaynaklarını sonsuza dek koruma yollarını düşünebilirler. Böyle durumlardan kaçınmak için, günde 5 saat geçirdiyseniz, saldırılara karşı savunmasız kalabilirsiniz. Bir sonraki saatte herhangi bir oyuncu oyunda yaptığınız şeyden bağımsız olarak üssünüze saldırabilir. Lütfen, bu saatte önemli bir şey yapma, diğer oyuncuların saldırıları da karışabilir!


Neden hiç bir zaman üssümün basılmasından sonra kaybettiğim miktarları göremiyorum?

Bu oyunun bir parçasıdır. Oyuncular savaş günlüklerinde kazandığınız miktarı görmezler, sadece kaybettiğiniz miktarları görürler. Savaştan sonra azalan katsayılar, fethedilen kaynakların sayısını ve son miktarını değiştirir. Savunma için bunkerinizi geliştirin veya bir Kalkan satın alın! "