Üs Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

admin

Administrator
Yetkili üye
Eyl 8, 2018
17
0
1
#1
Temel düzenler nelerdir? Onları nasıl kaydedebilirim?

Seviyesi 13 olan bir Finca edindikten sonra, temel düzenleri oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz!

Hem bina hem de Sicario yerleşimlerini bir düzende kaydedebilirsiniz. En uygun savunma stratejisini bulmak için düzenler arasında geçiş yapın.

Temel Düzeninizin kaydedilmesinden sonra oluşturulan nesneler, boş alanlara yerleştirilebilir.

Mevcut temel düzeninizden başka birine geçmeden önce, düzeninizi kaydettiğinizden emin olun, aksi takdirde kaybolur!Üssümde gerilla binaları olduğunda neden ek sağlık ve hasar hızlandırıcıyı göremiyorum?

Gerilla geçici binalardan elde ettiğiniz bonuslar hesaplanır ve ana sağlık ve hasar istatistiklerine eklenir, bu bonuslar ayrıca gösterilmez.Diğer oyuncular üretim binalarından veya kaynak merkezlerinden toplanmayan kaynakları çalabilir mi?

Üssünüzdeki tüm kaynaklar bir miktar olarak hesaplanır. Bunker'a kaydettiğiniz kısım çalınamaz, kaynaklarınızın geri kalanı Bunker istatistiklerinde gösterilen yüzdeye göre çalınır.Geçici gerilla binaları inşa etmek için direktifleri nereden alabilirim?

Ekibimizin zaman zaman oyuncular için düzenlediği özel etkinliklere katılın. Tüm direktifleri elde etmek için hiçbir hasar görmeden düşman üslerini yok edin! "


Geçici binalara sicario yetenekleri ve kartel bonusları uygulanır mı?

Geçici binaların kendileri yeterince güçlüdür, bu nedenle bir gerilla binasında herhangi bir sicario'nun etkisi yoktur. Ancak, Capos klübünde satın alınan bazı yükseltmeleri olan bir kartelin üyesiyseniz, geçici binalara bu bonuslar uygulanacaktır. ”